Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
bu ha ha ha bu ha!! ha ha ty masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rozmawia sam ze sobą, mnie się nawet to podoba, bo bez filmów i tylko na temat wyborów w Krzczonowie i jest tam jakaś informacja, a o to ludziom chodzi. Czy nie można było tak od samego początku? Odnieśliśmy sukces! Wychowujemy Leniaka ! _____________________________________ Następne kroki wychowawcze. Spowodować aby Leniak : - pisał tylko dobrze przygotowane donosy do prokuratury (naprawdę szerokie konsultacje z kolesiostwem prawników B)   - przestał używać wulgarnych epitetów i krytykować powierzchowności adwersarzy   - przywykł do zwięzłego pisania o sprawie, bez tego bajania, żonglowania słowem i zaspokajania ambicji literackich.   - ograniczył ilość postów w ciągu dnia, dwie góra trzy dobrze przygotowane i przemyślane wypowiedzi w temacie wystarczą, sama treść bez opisu przerwanych czynności domowych typu pranie, kawa, nalewka, film itd.   - ograniczył ilość nick-ów i nie robił sztucznego zbiegowiska na forum ;)   Tu ma być niedosyt Leniaka, a nie Leniak po dziurki w nosie ^_^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będę wypowiadać się na forum /'nowy wątek" tam rzeczywiście Leniak jest w 3 a nawet 4 osobach ta mistyfikacja ma uświadomić "głupiemu" wyborcy na kogo ma nie głosować muszę przyznać,źże inteligencji mu nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się robi wręcz niebezpieczne, jeśli teraz się nami manipuluje, to wyobraźmy sobie do czego będą zdolni tacy ludzie jak będą mieli jakąkolwiek władzę w ręku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na forach często jest manipulacja.W niektórych gazetach to redsktorek ma wręcz obowiązek zrobić trochę ruchu pod artykułem. Można na ten nasz wyborczy temat spojrzeć okiem statystyka i widać wyraźnie, że tomanipulacja. Nigdzie nie ma takiego zainteresowania mieszkańców dyskusją na forum jak w Krzczonowie. A tematów wyborczych już trochę jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemuś ma procenciki od ruchu na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się robi wręcz niebezpieczne, jeśli teraz się nami manipuluje, to wyobraźmy sobie do czego będą zdolni tacy ludzie jak będą mieli jakąkolwiek władzę w ręku?
W pewnym sensie czuję się adresatem tej korespondencji, a ponieważ budzi ona mój lekki uśmiech:-) odpowiem tym samym, czyli żartem, pomyśl tylko co to będzie jak "tacy ludzie" nie będą chcieli oderwać się od swoich krzeseł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnym sensie czuję się adresatem tej korespondencji, a ponieważ budzi ona mój lekki uśmiech:-) odpowiem tym samym, czyli żartem, pomyśl tylko co to będzie jak "tacy ludzie" nie będą chcieli oderwać się od swoich krzeseł!
adresatem? czyli gdzieś kandydujesz  i potwierdzasz, że Leniak i Niezrzeszony, to ta sama osoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnym sensie to jestem obecnym wójtem. A Ty nie jesteś zbyt uważnym czytelnikiem. Ale zupełnie poważnie, to duża część wypowiedzi, także Twoja, to żarty. Pozostaje więc, zachowując ten sam dystans do tematu, odpowiadać w podobnym tonie, czyli żartem albo sympatycznie drwić z Twojej dociekliwości. To właśnie znaczy "w pewnym sensie". Zresztą nie martw się, nie jesteś jedyną osobą, która nie ma poczucia humoru:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam problemu z  poczuciem humoru,  tudzież z dystansem do siebie, ale jeśli są podejrzenia, że Leniak to m,in Niezrzeszony, do raczej z twojej strony powinno być jakieś dementi, skoro go nie ma to potwierdza się,że to jest jakś manipulacja i to wcale nie jest takie śmieszne, chyba, że dla ciebie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy goście to jeden gość? czy da się zauważyć różnice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o "gość", to rzeczywiście trudno stwierdzić, ale można wypowiedzi rozróżnic m.in.  po stylu pisania  wypowiedzi, które są na "nowym wątku o wyborach" mają włśnie podobny styl pisania i dalej twierdzę, że pisze je jedna osoba a co? nie mogę pobawić się w psychologa? :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o "gość", to rzeczywiście trudno stwierdzić, ale można wypowiedzi rozróżnic m.in.  po stylu pisania  wypowiedzi, które są na "nowym wątku o wyborach" mają włśnie podobny styl pisania i dalej twierdzę, że pisze je jedna osoba a co? nie mogę pobawić się w psychologa? :)
Na pewno dwie, bo ja nie jestem Leniak ;-) Mieszkam ponad 50 km od Krzczonowa i jestem chyba tu w temacie najstarszy. Przeglądanie tego forum jest moim hobby, a piszę, aby nauczyć się pisać :D . Czterdzieści lat temu zdałem maturę i od tamtej pory nie było w moim życiu okazji do pisania. Nie używam żadnych edytorów do wyłapywania błędów i piszę często jako gość, aby nie było możliwości poprawiania. To bardzo mobilizuje i wzmaga koncentację. Dla niepoznaki staram się podchwycić styl pisania innych użytkowników. Wypowiadam się tak średnio... kilka razy dziennie w różnych tematach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos   Osobowość wieloraka to zaburzenie psychiczne, które jest znane także jako rozdwojenie jaźni, osobowość mnoga, osobowość naprzemienna i rozdwojenie osobowości. Charakteryzuje je występowanie u tego samego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości.     Najczęściej przyczyną rozdwojenia jaźni są głębokie urazy z dzieciństwa (np. gwałt, wykorzystanie seksualne, maltretowanie, a także klęski żywiołowe). W pewnym momencie może dojść do zepchnięcia traumatycznych przeżyć w podświadomość, z których z czasem może powstać odrębna tożsamość. Osobowości te mogą być skonfliktowane, mogą również prowadzić ze sobą rozmowy jako niezależne byty. Zaburzenie to często występuje z narcyzmem i przekonaniem o swojej nieomylności (u  każdej z osobowości niezależnie)   Kogo wam przypomina ten opis?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezrzeszony widzę że włażenie w dupę panu leniakowi na wszystkich wątkach świetnie ci idzie. Nowa dostawa wazeliny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... miała być dyskusja, więc zadam kolejne pytanie, tym razem bardziej ogólne (w końcu jak mam wybierać, to muszę wiedzieć): co uważacie, Panie i Panowie, za najjaśniejsze punkty kadencji wójta, ale też rady gminy? Jakie są słabsze punkty, to znaczy co się nie udało, co Wam się  nie podobało. Proszę o głosy, ale konkretnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpętałeś prawdziwą burzę mózgów ;-) ale jest pozytyw - pojawiły się plakaty P.Podsiadłego, także i "dobry" towar potrzebuje reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj czas na pewno coś będzie. Sobota, popołudnie, nikt nie myśli o takich sprawach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpętałeś prawdziwą burzę mózgów ;-) ale jest pozytyw - pojawiły się plakaty P.Podsiadłego, także i "dobry" towar potrzebuje reklamy
Podsiadłemu aż tak bardzo reklama nie jest potrzebna, ale trwa kampania wyborcza i w tym przypadku plakat jest niezbędny, takie są praktyki mnie bardziej od pakatów bardziej interesuje program wyborczy poszczególnych kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie jest potrzebna? Konkrety Panie. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...